MÖBLER / Bord / Skrivbord 4558645
nr 455 8645
Skrivbord
Ek, längd: 136, djup: 74, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 mars 2007
kl 16:26:37
200 kr
550 kr
350 kr
450 kr